Stretnutie s kardinálom Pietrom Parolinom

14. sep 2023

Stretnutie s druhým najvyšším predstaviteľom Vatikánu bolo aj v kontexte historických udalostí a nadchádzajúceho sviatku Sedembolestnej Panny Márie výnimočné.

Anna Zaborská sa zúčastnila aj na oficiálnom prijatí J.Em. kardinála Pietra Parolina, v reprezentačných priestoroch bratislavského hradu, pričom bola súčasťou delegácie predsedu nášho parlamentu.

Štátny sekretár Vatikánu posvätil dnes súsošie svätých Cyrila, Metoda a Gorazda v areáli Bratislavského hradu v Bratislave.

Druhý najvyšší predstaviteľ Vatikánu je na samostatnej návšteve Slovenska po 23 rokoch pri príležitosti 30. výročia nadviazania diplomatických vzťahov so Svätou stolicou, v kontexte 20. výročia návštevy pápeža Jána Pavla II. a druhého výročia návštevy pápeža Františka na Slovensku.

Foto: Národná rada SR

Spojme sa!

    [feed_them_social cpt_id=3281]

    Politická strana Kresťanská únia sa 27. 5. 2019 stala členskou stranou medzinárodnej politickej strany EUROPEAN CHRISTIAN POLITICAL MOVEMENT (EURÓPSKE KRESŤANSKÉ POLITICKÉ HNUTIE), ktoré pôsobí aj na pôde Európskeho parlamentu. Prečítajte si víziu ECPM

    Kresťanská únia, Záhradná 267/26, 972 01 Bojnice, IČO: 31794319
    ⓒ Kresťanská únia 2019 | Ochrana osobných údajov