SNS spolu s Jaroslavom Paškom opäť klame

01. máj 2019

Opäť sa na Facebooku objavili zavádzajúce polopravdy a klamstvá o hlasovaní v Európskom parlamente v otázke kvót. Tento raz neuveriteľne zákerne zavádza SNS.

V každom hlasovaní o kvótach Anna Záborská spolu s Branislavom Škripekom hlasovali PROTI nim. Kvóty sme vždy považovali za NESPRÁVNE RIEŠENIE.

Práve naopak, v dokumente ktorý SNS spomína, sme hlasovali za navýšenie BEZPEČNOSTI PRE EURÓPU – za navýšenie rozpočtu o 40 miliónov pre Frontex, KTORÝ CHRÁNI POZEMNÚ, LESNÚ A VODNÚ HRANICU EURÓPSKEJ UNIE A AJ SLOVENSKA.

Buď je to zo strany SNS neuveriteľné politické diletantstvo, že sa nevedia vyznať v hlasovaniach Európskeho parlamentu, alebo snaha hrubo klamať a zavádzať. V tejto chvíli nevieme, čo je horšie.

Opakujeme – Záborská a Škripek rovnako v každom ďalšom hlasovaní nikdy NEHLASOVALI ZA za kvóty:
https://www.aktuality.sk/clanok/303903/ako-hlasovali-o-uteceneckych-kvotach-nasi-europoslanci/?fbclid=IwAR3H4uwdfqdJO0t3425Mb5MSV8rRBIVQ8CgAwAnVgAxSvaQAdf_XSlHTu_4

LEN PRED MESIACOM v Európskom parlamente Branislav Škripek ostro vystúpil PROTI vytvoreniu azylového fondu, ktorý spomína SNS:
https://www.webnoviny.sk/vytvorenie-noveho-azyloveho-fondu…/

Neverte hoaxom ktoré šíria politické strany ako SNS a ĽSNS, ktoré nemajú žiadny program pre Európu, tak vyvolávajú strach a paniku.

PROSÍM ZDIEĽAJTE túto pravdu ďalej, aby sa dostala k čo najviac ľuďom.

Spojme sa!

    [feed_them_social cpt_id=3281]

    Politická strana Kresťanská únia sa 27. 5. 2019 stala členskou stranou medzinárodnej politickej strany EUROPEAN CHRISTIAN POLITICAL MOVEMENT (EURÓPSKE KRESŤANSKÉ POLITICKÉ HNUTIE), ktoré pôsobí aj na pôde Európskeho parlamentu. Prečítajte si víziu ECPM

    Kresťanská únia, Záhradná 267/26, 972 01 Bojnice, IČO: 31794319
    ⓒ Kresťanská únia 2019 | Ochrana osobných údajov