Spolu na konferencii “Vyber si život” v Žiline

26. mar 2019

V sobotu me sa s členmi a podporovateľmi Fóra života stretli v Žiline na konferencii “Vyber si život”, venovanej ochrane života na všetkých úrovniach politiky: na úrovni samosprávy, na národnej, európskej a medzinárodnej úrovni.

Sme radi, že spoločne s pani predsedníčkou Žilinského samosprávneho kraja Erikou Jurinovou prevzala záštitu nad týmto podujatím aj naša Anna Záborská.

Ak má v spoločnosti fungovať solidarita a spravodlivosť, musí mať život každého človeka rovnakú hodnotu. Preto, lebo smrť je jediným spoľahlivým indikátorom ukončenia života – rovnako, ako počatie je jediným spoľahlivým indikátorom jeho začiatku.

Všetky ostatné definície v sebe nesú jedno obrovské riziko: ich prijatie umožňuje v konkrétnych situáciách schváliť zabitie človeka.

Spojme sa!

    [feed_them_social cpt_id=3281]

    Politická strana Kresťanská únia sa 27. 5. 2019 stala členskou stranou medzinárodnej politickej strany EUROPEAN CHRISTIAN POLITICAL MOVEMENT (EURÓPSKE KRESŤANSKÉ POLITICKÉ HNUTIE), ktoré pôsobí aj na pôde Európskeho parlamentu. Prečítajte si víziu ECPM

    Kresťanská únia, Záhradná 267/26, 972 01 Bojnice, IČO: 31794319
    ⓒ Kresťanská únia 2019 | Ochrana osobných údajov