[custom-facebook-feed feed=1] /*
*/

Spolu na konferencii “Vyber si život” v Žiline

26. mar 2019

V sobotu me sa s členmi a podporovateľmi Fóra života stretli v Žiline na konferencii “Vyber si život”, venovanej ochrane života na všetkých úrovniach politiky: na úrovni samosprávy, na národnej, európskej a medzinárodnej úrovni.

Sme radi, že spoločne s pani predsedníčkou Žilinského samosprávneho kraja Erikou Jurinovou prevzala záštitu nad týmto podujatím aj naša Anna Záborská.

Ak má v spoločnosti fungovať solidarita a spravodlivosť, musí mať život každého človeka rovnakú hodnotu. Preto, lebo smrť je jediným spoľahlivým indikátorom ukončenia života – rovnako, ako počatie je jediným spoľahlivým indikátorom jeho začiatku.

Všetky ostatné definície v sebe nesú jedno obrovské riziko: ich prijatie umožňuje v konkrétnych situáciách schváliť zabitie človeka.

Spojme sa!

  <
  Kresťanská únia
  Kresťanská únia28 marca, 2023 9:10pm
  Napísané, podčiarknuté 👇

  Politická strana Kresťanská únia sa 27.05.2019 stala členskou stranou medzinárodnej politickej strany EUROPEAN CHRISTIAN POLITICAL MOVEMENT (EURÓPSKE KRESŤANSKÉ POLITICKÉ HNUTIE), ktoré pôsobí aj na pôde Európskeho parlamentu. Prečítajte si víziu ECPM

  Financovanie Kresťanskej únie

  ECPM logo- stacked_JPG

  Kresťanská únia, Zámocká 30, 811 01 Bratislava, IČO: 31794319
  ⓒ Kresťanská únia 2019 | Ochrana osobných údajov